13:46, 15 вересня
Надійне джерело

Емоції на стадіоні: Титани Люблін проти Sieradz Warriors

Niedziela pełna emocji sportowych: Tytani Lublin w starciu z Sieradz Warriors

Матч з американського футболу в Любліні відбудеться вже 15 вересня 2024 року на Легкоатлетичному стадіоні. Титани Люблін зустрінуться з командою Sieradz Warriors, і цей поєдинок обіцяє бути повним емоцій та напруги. Ворота стадіону відкриються о 14:00, а початок гри заплановано на 15:00. Перед стартом матчу глядачі зможуть насолодитися виступами групи черлідерок – Perełki Cheerleaders, які також порадують публіку під час перерви.

Атмосфера на стадіоні та розваги для вболівальників

Якщо ви вперше йдете на матч з американського футболу, не хвилюйтеся! Коментатори на стадіоні постійно пояснюватимуть правила гри та хід подій. Організатори запевняють: «Це простіше, ніж здається!». На стадіоні також працюватиме гастрономічна зона. Любителі їжі зможуть скуштувати страви з гриля від Megustas, а пиво від пивоварні Dziki Wschód буде доступне для поціновувачів. Відвідувачі також зможуть випити кави від Bike Cafe.

Команда Титани Люблін, яка приймає цей матч, вже багато років розвиває американський футбол у регіоні та має велику підтримку місцевих уболівальників. Їхні суперники, Sieradz Warriors, прагнуть здобути перемогу і продемонструвати свою майстерність. Матч обіцяє бути динамічним і непередбачуваним, а боротьба за кожен ярд триватиме до останньої хвилини.

Квитки можна буде придбати на вході до стадіону за ціною 10 злотих, для дітей до 13 років – вхід безкоштовний. Для тих, хто не зможе бути присутнім на стадіоні, буде доступна онлайн-трансляція на YouTube.

Під час заходу також планується благодійний збір, деталі якого стануть відомі пізніше. Серед спонсорів події – MOJO, Місто Люблін, Centro-Chem, Spomasz Zamość, Browar Dziki Wschód та Bempresa.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію