Konferencja o Włączeniu Migrantek do Edukacji Zawodowej – Dołącz!
Stacjonarna konferencja upowszechniająca rezultaty projektu „Teoria zmiany na rzecz włączenia migrantek do kształcenia i szkolenia zawodowego”
Zapraszamy na bezpłatną konferencję, która odbędzie się 22 maja 2024 roku o godzinie 16:00 w Spilno Lublin, poświęconą upowszechnianiu wyników projektu "Teoria zmiany na rzecz włączenia migrantek do kształcenia i szkolenia zawodowego". Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli sektora kształcenia zawodowego, pracodawców, migrantek oraz wszystkich zainteresowanych.
Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z trzema kluczowymi rezultatami projektu: kurs szkoleniowy dla kadry VET, platforma cyfrowa do projektowania strategii włączenia migrantek oraz kurs dla migrantek z zakresu przywództwa i umiejętności miękkich. Przedstawione narzędzia pomogą instytucjom edukacyjnym stać się bardziej przyjaznymi dla kobiet-migrantek, dostosowując swoje usługi do ich specyficznych potrzeb.
Agenda konferencji obejmuje rejestrację, powitanie uczestników, prezentację materiałów edukacyjnych, przerwę kawową oraz sesję pytań i odpowiedzi. Uczestnicy otrzymają również cyfrowy dostęp do zaprezentowanych materiałów edukacyjnych.
Organizatorzy konferencji to międzynarodowe konsorcjum sześciu organizacji edukacyjnych z Europy, w tym Deinde sp. z o.o. z Polski jako lider projektu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a zgłoszenia przyjmowane są do 21 maja 2024 roku.
Nie przegap tej okazji, by dowiedzieć się, jak dzięki "Teorii zmiany" można włączyć migrantki do systemu kształcenia i szkolenia zawodowego!
22.05.2024 o godz. 16:00 w Spilno Lublin
(adres: Hala Globus im. Tomasza Wójtowicza Kazimierza Wielkiego 8, 20-611, Lublin)
Agenda konferencji:
16:00–16:30 Rejestracja
16:30–16:45 Powitanie uczestników
16:45–17:45 Prezentacja bezpłatnych materiałów edukacyjnych:
- Kurs szkoleniowy dla kadry VET z zakresu wykorzystania Teorii zmiany oraz metody partycypacyjnej w procesie włączania migrantek do systemu kształcenia;
- Platforma cyfrowa – Partycypacyjne projektowanie z wykorzystaniem TOC w celu włączenia migrantek;
- Kurs dla migrantek z zakresu przywództwa, umiejętności miękkich i samorozwoju.
17:45–18:15 Przerwa kawowa
18:15–19:00 Sesja pytań i odpowiedzi/dyskusja, konsultacje indywidualne dla chętnych
W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: 786 943 755
Komentarz